E-SGH

Aktualności

08-12-2017

Wykłady e-learningowe w sem. zimowym 2017/2018

Przedmioty e-learningowe, zadeklarowane w WD na sem. zimowy 2017/2018, są dostępne po zalogowaniu się na platformę e-sgh loginem i hasłem SGH. Zajęcia na platformie rozpoczęły się 9 października br., wtedy uruchomione zostały pierwsze moduły e-wykładów.

Przypominamy, że warunkiem zaliczenia większości wykładów e-learningowych jest aktywne uczestnictwo online w zajęciach podczas trwania semestru (terminowe rozwiązywanie zadań i testów, wypowiadanie się na forum itp.). Drugim elementem oceny końcowej jest egzamin, przeprowadzany w formie tradycyjnej

Zobacz wykłady e-learningowe uruchomione w sem. zimowym 2017/2018


27-09-2017

Uwaga studenci!

Dostęp do zadeklarowanych w WD wykładów e-learningowych jest przyznawany automatycznie na początku semestru. By wziąć udział w zadeklarowanym wykładzie, należy zalogować się loginem SGH na platformie e-sgh.pl. Jeśli mimo prawidłowego wyboru wykładu w WD, nie jest on dostępny w systemie e-sgh, prosimy o kontakt.


Polecane wiadomości

VR, AR i MR, czyli IT w nowej rzeczywistości

2017-12-07

VR, AR i MR, czyli IT w nowej rzeczywistości

Firmowi specjaliści IT lada chwila obudzą się w całkiem nowej rzeczywistości. Dosłownie i w przenośni, bo w nowoczesnych organizacjach coraz bardziej popularne stają się rozwiązania AR, VR i MR – czyli rzeczywistości rozszerzonej, wirtualnej i mieszanej.

Czytaj dalej